Młodzieżowe Liceum Ogólnokształcące działa z sukcesami na rynku od 1997 roku. Oferujemy Państwu wysoki profesjonalizm świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra oraz profesjonalne podejście do potrzeb uczniów i słuchaczy gwarantuje Państwu osiągnięcie pełnej satysfakcji. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę świadczonych usług edukacyjnych. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Oferujemy naukę bez czesnego, jak również atrakcyjne stypendia naukowe.

Młodzieżowe Liceum Ogólnokształcące to szkoła o 4-letnim cyklu kształcenia. Jesteśmy przyjazną placówką o charakterze rodzinnym, która daje ogromne możliwości rozwoju własnych zainteresowań. Pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej przygotujesz się nie tylko do matury, ale również do pracy w zawodzie żołnierza, policjanta czy strażaka, a także do studiów na uczelniach wojskowych i cywilnych. Z nami zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do tego, by w przyszłości wykonywać zawód swoich marzeń.

Młodzieżowe Liceum Ogólnokształcące oferuje naukę w klasach, takich jak:

- policyjna,
- wojskowa,
- pożarnicza,
w których prowadzone są zajęcia z zakresu wybranej służby mundurowej w wymiarze dwóch godzin tygodniowo, gdzie młodzież łączy naukę z dodatkowymi zajęciami praktycznymi i teoretycznymi z zakresu funkcjonowania konkretnych służb mundurowych

- klasa humanistyczno-medialna,
- klasa politechniczna,
- klasa filmowo-aktorska,
- klasa prozdrowotna (z fitnessem),
oraz
- krajoznawczo-turystyczna,
- euroklasa (języków obcych).

© Copyright 1998–2019 MLOMŁODZIEŻOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU
Polityka cookies
Projekt i realizacja: dr Krzysztof Strzelecki